День фізики у Пристінській школі
День фізики у Пристінській школі

Поділитися новиною:

День фізики у Пристінській школі

Щороку у закладі проводиться Тиждень предметів природничо-математичного циклу. 2016/2017 навчальний рік не став виключенням.

Відповідно до річного плану роботи школи предметний Тиждень проведено з 13 по18 березня. Особливо цікавим для учнів школи став День фізики, який провела вчитель Літвінова Ірина Вікторівна. Для учнів 7-9-х класів було запропоновано загадки, кросворди на знання фізичних явищ, цікаві завдання фізичної вікторини. А учні 9-го класу Скрипник Владислава, Ананьєв Володимир та Руденченко Даніел продемонстрували знання, засвоєні на уроках фізики, у ході показу цікавих дослідів.

Учитель та учні-старшокласники проведеними заходами привернули увагу молодших школярів до чарівної науки Фізики, закони якої оточують нас щодня та знання яких дуже важливе для кожної людини.

Альбом: День фізики у Пристінській школі Альбом: День фізики у Пристінській школі Альбом: День фізики у Пристінській школі Альбом: День фізики у Пристінській школі Альбом: День фізики у Пристінській школі Альбом: День фізики у Пристінській школі
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/10251 | Переглядів: 41Дата публікації: 10:34 15.03.2017
Директор

Колкунова Юлія Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих