"День здоров'я" у Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів
\"День здоров\

Поділитися новиною:

"День здоров'я" у Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів

Хай вам ясно сонце світить у вікно щодня. Хай сміється мирне небо і дивує світ. А Земля нехай дарує вам барвистий цвіт. Бо здоров'я, любі діти, в світі головне. А здоровий і веселий - щастя не мине!

24.05.2017 року весело й емоційно пройшло спортивне свято з цікавими змаганнями, конкурсами та іграми. Початком свята став конкурс малюнків на асфальті під девізом "Ми - діти твої, Україно!". Другим етапом були спортивні ігри, естафети та змагання на велосипедах. Діти показали свої уміння в приготуванні польової каші. На свято завітав сільський голова Боков В.О. та побажав дітям успіхів в спорті та міцного здоров'я. Всім дуже сподобалося свято. Заряд енергії та здоров'я отримали і дорослі і діти.

 

Альбом: "День здоров'я" у Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: "День здоров'я" у Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: "День здоров'я" у Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: "День здоров'я" у Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: "День здоров'я" у Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: "День здоров'я" у Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів Альбом: "День здоров'я" у Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/10511 | Переглядів: 100Дата публікації: 15:34 24.05.2017
Директор

Колкунова Юлія Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих