Знов вересень ступає на поріг
Знов вересень ступає на поріг

Поділитися новиною:

Знов вересень ступає на поріг

1 вересня - День знань, з якого починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

1 вересня - День знань, з якого починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Перший шкільний день, перший урок, перший вчитель. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі. Ми раді привітати наших любих першокласників у стінах закладу! Бажаємо їм наснаги у здобутті знань! Всіх присутніх з початком нового навчального року  привітала директор школи Фоміна В.І. та висловила щиру вдячність учителям і батькам за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які вони дарують дітям. На урочисту лінійку до школи завітали гості : Боков В.О.- Пристінський сільський голова, Василець Т.Ф. - секретар Пристінської сільської ради, Хлопоніна Т.П. – депутат Куп'янської районної ради, Літвінова І.В.- завідувач інформаційно-методичного центру відділу освіти Куп'янської РДА, Хомутов Г.П. – заступник начальника Куп'янськ – Вузловий дистанції колії. Не обійшлося свято і без подарунків - солодощі для всіх учнів школи. І ось хвилююча мить… Звучить перший дзвоник із рук учениці 8 класу Чашки Катерини та першокласника Тура Богдана. День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.  Зі святом!

 

Альбом: Знов вересень ступає на поріг Альбом: Знов вересень ступає на поріг Альбом: Знов вересень ступає на поріг Альбом: Знов вересень ступає на поріг Альбом: Знов вересень ступає на поріг Альбом: Знов вересень ступає на поріг Альбом: Знов вересень ступає на поріг Альбом: Знов вересень ступає на поріг
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/11017 | Переглядів: 161Дата публікації: 14:56 08.09.2017
Директор

Колкунова Юлія Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих