Спалах кору: як вберегтися від небезпечної хвороби
Спалах кору: як вберегтися від небезпечної хвороби

Поділитися новиною:

Спалах кору: як вберегтися від небезпечної хвороби

19 січня 2018 року, в рамках навчальних циклів з формування здорового способу життя, сестрою медичною Яковенко Н.Я. було проведено інтерактивну бесіду“Інфекційне захворювання кір”

У зв’язку зі спалахом кору в Украні, 19 січня 2018 року, в рамках навчальних циклів з формування здорового способу життя, сестрою медичною Яковенко Н.Я. було проведено інтерактивну бесіду“Інфекційне захворювання кір”  з учнями 1-8 класів. Наталя Ягубівна пояснила учням, що кір – інфекційна хвороба, що вражає як дітей, так і дорослих, які не мають імунітету проти цього захворювання. Вірус дуже швидко поширюється – він передається при розмові, кашлі, чханні чи будь-якому тісному контакті з хворим. Найчастіше кором хворіють діти та підлітки, однак, якщо щеплення не було, то заразитись може і дорослий. Перші тривожні ознаки небезпечного вірусу – людина стає млявою, у неї порушується сон, знижується апетит. Пізніше з'являється нежить та кашель, а також підвищується температура. Адміністрація школи розраховує на сумлінність і відповідальність батьків, адже найцінніше для нас, дорослих, це наші діти та їх життя і здоров'я.

 

Альбом: Спалах кору: як вберегтися від небезпечної хвороби Альбом: Спалах кору: як вберегтися від небезпечної хвороби Альбом: Спалах кору: як вберегтися від небезпечної хвороби
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/12113 | Переглядів: 155Дата публікації: 10:38 19.01.2018
Директор

Колкунова Юлія Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих