Конкурс читців "Натхненне слово Кобзаря»
Конкурс читців \"Натхненне слово Кобзаря»

Поділитися новиною:

Конкурс читців "Натхненне слово Кобзаря»

16 березня 2018 року в читацьому залі Пристінської бібліотечної філії було проведено конкурс читців творів Т.Г. Шевченка, в якому брали участь учні 3-8 класів Пристінської ЗОШ І-ІІ ступенів

Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України.  Ми знаємо, що Шевченко прожив лише 47 років.  24 з них провів у кріпацькому рабстві, 10 років - у тюрмах та на засланні, решту майже постійно знаходився під недремним жандармським оком, воював із нестатками і нуждою та самотністю, помирав у казенній комірчині, не здійснивши навіть природної людської мрії про сімейний затишок у власному куточку. Але палке серце поета не раз наповнювалось великим вогнем любові. Без неї життя Шевченка було б зовсім тяжким. Незважаючи на особисті невдачі, вірші Тараса Григоровича завжди  мали особливе звучання. Поезії з "Кобзаря" - це справжні пісні. Мелодичні, співучі, вони одразу знайшли дорогу до серця простих людей. Творчість Тараса Шевченка  давно стала найважливішим і нетлінним складником духовного єства українського народу. Шевченко - це не тільки те, що вивчають, а й те, чим живуть, у чому черпають сили і надії!

     У 2018 році Україна відзначає 204 річницю з дня народження великого  українського поета Тараса Шевченка.Щороку учні нашої школи відзначають  день народження Кобзаря. І цього року, 16 березня, в читацьному залі Пристінської  бібліотечної філії було проведено конкурс читців творів Т.Г. Шевченка, який підготувала бібліотекар Гергель О.О..

Конкурс цей започаткувала депутат районної ради Хлопоніна Т.П. У конкурсі брали участь учні  3 - 8 класів.

Призові місця отримали:

- І місце – Боброва Марина, учениця 6 класу (300 грн);

- ІІ місце – Чашка Катерина, учениця 8 класу (200 грн);

- ІІІ місце – Русакова Каріна, учениця 6 класу (100 грн);

За артистичність була відзначена учениця 6 класу Тонян Шушанік, яка отримала в подарунок косметичний набір. Артеменко Софія та Пивоваров Антон, учні 4 класу, отримали в подарунок по 50 грн. А найменші учасники свята: Сушицький  Олександр та Артеменко Артем, учні 3 класу,   отримали солодощі. Цікаво пройшов конкурс читців«Натхненне слово Кобзаря».

Щиро дякуємо нашому  спонсору Хлопоніній  Тетяні  Петрівні за організацію та фінансову допомогу у проведенні заходу.
    

Альбом: Конкурс читців "Натхненне слово Кобзаря» Альбом: Конкурс читців "Натхненне слово Кобзаря» Альбом: Конкурс читців "Натхненне слово Кобзаря» Альбом: Конкурс читців "Натхненне слово Кобзаря» Альбом: Конкурс читців "Натхненне слово Кобзаря» Альбом: Конкурс читців "Натхненне слово Кобзаря» Альбом: Конкурс читців "Натхненне слово Кобзаря» Альбом: Конкурс читців "Натхненне слово Кобзаря»
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/12680 | Переглядів: 82Дата публікації: 10:53 19.03.2018
Директор

Колкунова Юлія Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих