Тиждень хімії та біології у школі
Тиждень хімії та біології у школі

Поділитися новиною:

Тиждень хімії та біології у школі

З 26.02 по 01.03.2018 року в Пристінській ЗОШ І-ІІ ступенів був проведений тиждень хімії та біології

Хімія та біологія  – це науки, що розкривають таємниці розмаїтого і загадкового навколишнього світу. Зародки цих наук  виникли ще з часів появи розумної людини. Оскільки людина завжди так чи інакше мала справу з хімічними речовинами, то її перші експерименти з вогнем, дубленням шкір, приготуванням їжі можна назвати зачатками практики. Поступово практичні знання накопичувалися, і на самому початку розвитку цивілізації люди вміли готувати деякі фарби, емалі, ліки і отрути.

Тиждень хімії та біології  – це свято творчого нестандартного підходу до навчання та виховання учнів. Адже саме під час проведення тижня учителеві дається ще одна можливість розкривати в учнів науковий інтерес до предметів, бажання їх пізнавати. З 26.02.2018 по 01.03.2018 року в школі був проведений Тиждень хімії та біології організований вчителем Захаренко Л.П. Було проведено ряд заходів з учнями 6 та 8 класів: загальношкільна лінійка (відкриття тижня), вікторина «Біологічний калейдоскоп», урок-гра «Неймовірна реальність», урок «Хімічні властивості кислот.Ряд активності металів.Лабораторний дослід «Взаємодія хлоридної кислоти з металами», інтелект-шоу «Ми і хімія».

 

 

 

Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі Альбом: Тиждень хімії та біології у школі
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/12687 | Переглядів: 19Дата публікації: 12:35 02.03.2018
Директор

Колкунова Юлія Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих