ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2)
ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ \"ВЕСЕЛКА\" (ДЕНЬ 2)

Поділитися новиною:

ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2)

30 травня 2018 року другий день роботи в пришкільному закладі відпочинку "Веселка" пройшов під гаслом "Танок-це життя!" та був присвячений аеробіці

Весело й позитивно пройшов другий день у пришкільному закладі відпочинку  «Веселка». День був присвячений аеробіці. Вихованці закладу радо зустріли пропозицію взяти участь у майстер-класі з фітнес-аеробіки. Дізналися, що є близько 40 видів аеробіки, які відрізняються один від одного цілями та постановками тренувань. Танцювальна аеробіка, степ-аеробіка , аквааеробіка, тай-бо, памп-аеробіка, фітбол-аеробіка та інші. Новий і дуже модний напрямок нині - сайкл-аеробіка, або спінінг. Це досить динамічне і дуже цікаве тренування на велосипеді.  Вправи з аеробіки допомагають тримати м'язи у тонусі, а також позбутися зайвих кілограмів. Крім цього, аеробіка здатна виробляти у людини витривалість. Вона зміцнює дихальну систему, а також серцево-судинну, м'язову і нервову. Загалом, аеробіка позитивно впливає на весь організм людини. Важливо при цьому дотримуватися режиму харчування і відпочинку. Загонам було надане завдання підготувати номер з елементами аеробіки. Діти самостійно підбирали музичне оформлення та  елементи танцю. Після підготовки взяли участь у змаганнях з фітнес-аеробіки «Танок-це життя». Загін «Живчики» був нагороджений грамотою за оригінальне виконання номеру, загін «Олімпійці» був нагороджений грамотою за артистизм та оригінальність виконання.

Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2) Альбом: ДЕНЬ АЕРОБІКИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (ДЕНЬ 2)
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/13439 | Переглядів: 49Дата публікації: 15:29 30.05.2018
Директор

Колкунова Юлія Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих