ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3)
ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ \"ВЕСЕЛКА\" (День 3)

Поділитися новиною:

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3)

31 травня 2018 року вихованці пришкільного закладу відпочинку "Веселка" відвідали Парк культури та відпочинку (м.Куп’янськ) та взяли участь у заходах, присвячених Дню Захисту дітей

Світ дитинства – це такий чарівний світ, в якому дитина може пограти в ляльки, в машини, в м’яч. І хоча дитинство пролітає дуже швидко, воно все-таки дуже цікаве, яскраве і веселе. Це незабутня пора, пора мрій, щирої радості і дорослішання людини. Ми не повинні забувати дитинство і повинні берегти його в своєму серці, і тоді воно не забуде нас. Вихованці нашого закладу відпочинку не забувають, що таке дитинство і саме день 31 травня 2018 року в пришкільному закладі відпочинку «Веселка» пройшов незабутньо. Вихованці загонів «Живчики» та «Олімпійці» відвідали Парк культури та відпочинку (м.Куп’янськ), де на них чекала розважальна програма з іграми та конкурсами, присвячена  Дню Захисту дітей, атракціони,солодощі.  Говоримо слова вдячності організаторам за чудове свято для дітей! Вони отримали масу задоволення  і позитиву! Бережіть дитинство в своєму серці, і воно завжди буде обігрівати вас щасливою думкою про нього!

Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3) Альбом: ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ПРИШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ВІДПОЧИНКУ "ВЕСЕЛКА" (День 3)
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/13461 | Переглядів: 59Дата публікації: 15:44 31.05.2018
Директор

Колкунова Юлія Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих