Урок мужності "Мужність партизанська навічно в пам"яті народній"
Урок мужності \"Мужність партизанська навічно в пам\"яті народній\"

Поділитися новиною:

Урок мужності "Мужність партизанська навічно в пам"яті народній"

22 вересня в День партизанської слави у школі відбувся урок мужності "Мужність партизанська навічно в пам"яті народній".

В черговий раз зібралися учні та вчителі школи,із Куп"янської районної громадської організації "Ветеран"- заступник голови Борисенко В.М., секретар - Коломійцева Т.М.,вокальна група "Надія",зав.клубом - Русакова А.Д., зав.філіалом Куп"янської районної бібліотеки в с.Пристін - Гергель О.О., голова ради первинної організації ветеранів с.Пристін - Овчарова Н.П. і діти війни, щоб вшанувати полеглих і живих синів і дочок нашої Батьківщини. Уважно та захоплено школярі слухали про народних месників в роки Другої світової війни. З скорботою і вдячністю схилили голови перед мужністю тих, кого навічно забрала війна в хвилині мовчання. Герої залишаються з нами назавжди, бо невмирущі їхні подвиги. І віддали своє життя за те, щоб ніколи рідні поля не пахли димом згарищ і кров"ю.

Альбом: Урок мужності "Мужність партизанська навічно в пам"яті народній" Альбом: Урок мужності "Мужність партизанська навічно в пам"яті народній" Альбом: Урок мужності "Мужність партизанська навічно в пам"яті народній" Альбом: Урок мужності "Мужність партизанська навічно в пам"яті народній"
Web-адреса: pristin-zosh.kupyansk.info/news/id/9511 | Переглядів: 103Дата публікації: 16:23 22.09.2016
Директор

Колкунова Юлія Олександрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для батьків
Інформація для випускників
Пошук
Версія для слабо- зорих